logom
Sac işleme makinaları Craft portföyümüze eklendi.

Portföyüne eklediği her yeni ürün ve çözüm ile birlikte sektörüne katma değer sağlamaya devam eden Craft, yeni ürün grubu sac işleme makinalarıyla birlikte önemli bir projeye daha imza attı. Yeni ürünleriyle birlikte makina sektöründeki en geniş ürün portföyüne ulaşan markamız, yerli ürünlere yaptığı yatırımlarla da üreten Türkiye’ye destek vermeye devam ediyor.

Sac işleme makinalarından silindir, caka, kordon, giyotin, daire kesme, köşe kesme ve kurtağzı açma makinalarından oluşan 30’u aşkın modeli stoklu çalışarak tüm Reis Shop Bayilerimize ve kullanıcılarımıza sunuyoruz. Geniş bir kullanıcı kitlesi olan yeni ürünlerimiz, 2020 Reis Makina Mavi kataloğunda da yerini alacak. Satış pazarlama ekibimize eğitimi verilen ürün grubumuz için tanıtım broşürü çalışması da yapılmakta olup, yakın zamanda tüm Reis Shop’ larımız ile paylaşılacaktır.

Üretimdeki her kademenin ihtiyacına kaliteli çözüm sunma gayretimiz ve üretime daha fazla yerli ürün kazandırma arzumuzla yeni projelerimize devam edeceğiz.”

 
 
Haberler Makaleler EditördenKünye Firma Kartvizitleri İletişim